Ota yhteyttä

yhteystiedot

Autamme mielellämme, jos sinulla on kysymyksiä. Katso alta asiakaspalvelumme yhteystiedot, tai lähetä meille viesti yhteydenottolomakkeella.

Ammattilaistuotteisiimme liittyvissä tiedusteluissa katso ammattilaisille -osiomme

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Polarica Marjahankinta Oy
PL 210, FI-95401 Tornio
Finland
Invoice.marjahankinta (at) polarica.com

Puhelin
puh. +46 922 292 00


SALES / RETAIL & INDUSTRY
Anette Barsk
+46 70 575 38 75
anette.barsk@polarica.com

SALES / FOODSERVICE
Pauline Risto
+46 72 503 67 53
pauline.risto@polarica.com

SALES MANAGER INDUSTRY
Sari Korhonen
+358 40 544 65 46
Sari.korhonen@polarica.com

PLANT MANAGER/PURCHASING SWEDEN
Matti Sarala
+46 73 075 99 80, +358 40 737 75 52
Matti.sarala@polarica.com

QUALITY CONTROLLER SWEDEN
Sari Teppola
+46 (0)72 248 1794
Sari Teppola@polarica.com

CEO BERRY GROUP
Jukka Kristo
+358 40 069 16 11
Jukka.kristo@polarica.com

COMMERCIAL DIRECTOR
Anna Krawczyk
+48 601 733 746
Anna.krawczyk@polarica.com

PURCHASE MANAGER
Anna Dzięgiel
+48 691 501 129
Anna.dziegiel@polarica.com

 QUALITY ASSURANCE MANAGER POLAND
Agnieszka Zamiatowska
+48 691 501 129
Agnieszka.zamiatowska@polarica.com

PRODUCTION MANAGER POLAND
Lukasz Stapurewicz
+48 94 36 50 141
lukasz.stapurewicz@polarica.com

HEAD ACCOUNTANT POLAND
 Artur MAslanka
Artur.maslanka@polarica.com

CFO BERRY GROUP
Mari Onkamo
+358 50 358 60 54
Mari.onkamo@polarica.fi