Kontakta oss

kontaktuppgifter

Hör gärna av dig om du har några frågor, önskningar eller problem! Se kontaktuppgifter till kundservice nedan eller skicka oss ett meddelande.

Inom förfrågningar angående våra horeca-produkter kan du gärna kontakta oss här.

Kontakta oss

Huvudkontoret Haparanda

Polarica AB
P.O. Box 27, SE-953 21 Haparanda
Järnvägsgatan 35, SE-953 37 Haparanda
info@polarica.com

Telefon
tel. +46 (09)22-292 00
fax. +46 (09)22-292 22


SALES / RETAIL & INDUSTRY
Anette Barsk
+46 70 575 38 75
anette.barsk@polarica.com

SALES / FOODSERVICE
Pauline Risto
+46 72 503 67 53
pauline.risto@polarica.com

SALES MANAGER INDUSTRY
Sari Korhonen
+358 40 544 65 46
sari.korhonen@polarica.com

PLANT MANAGER/PURCHASING SWEDEN
Matti Sarala
+46 73 075 99 80, +358 40 737 75 52
matti.sarala@polarica.com

QUALITY CONTROLLER SWEDEN
Sari Teppola
+46 (0)72 248 1794
sari.teppola@polarica.com

CEO BERRY GROUP
Jukka Kristo
+358 40 069 16 11
jukka.kristo@polarica.com

COMMERCIAL DIRECTOR
Anna Krawczyk
+48 601 733 746
anna.krawczyk@polarica.com

PURCHASE MANAGER
Anna Dzięgiel
+48 691 501 129
anna.dziegiel@polarica.com

 QUALITY ASSURANCE MANAGER POLAND
Agnieszka Zamiatowska
+48 691 501 129
agnieszka.zamiatowska@polarica.com

PRODUCTION MANAGER POLAND
Lukasz Stapurewicz
+48 94 36 50 141
lukasz.stapurewicz@polarica.com

HEAD ACCOUNTANT POLAND
Artur Maslanka

artur.maslanka@polarica.com

CFO BERRY GROUP
Mari Onkamo
+358 50 358 60 54
mari.onkamo@polarica.fi